KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 16229350

nr 1622 9350

Julio Zapata

(f. 1932), Spanien

Etsningar, 2 st, Modeller, yttermått inklusive ram: 49x40 - 42-60 cm. Signerad

Julio Zapata, spansk bildkonstnär född 1932.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 maj 2024
kl 20:36:56

27/5 20:31:56 1      Vinnande bud

Julio Zapata

Läs mer om Julio Zapata